Pazartesi, 25 Mart 2019
.
21
Aydın
.
Sağlık

Partnerinizin 15 dakikada orgazm olması için yapmanız gereken 4 şey

Sadece 4 maddede başarıya ulaşın
Partnerinizin 15 dakikada orgazm olması için yapmanız gereken 4 şey

Araştırmalara göre ortalama bir cinsel birleşme ortalama beş dakika sürüyor. Tabi bu biz erkekler için geçerli… Kadınların orgazm olması bundan çok daha uzun sürüyor(muş). Bunun için de yine bizim üstümüze büyük bir yük biniyor. Ben de sevgili hemcinslerimin bu yükü daha kolay kaldırmasını sağlayacak birtakım yöntemleri birleştirdim ve ortaya karışık bir liste hazırladım. Bu arada sizin için bayağı bir taktik, hamle yazısı yazdım arkadaşlar. Umarım arada bir de olsa kullanabiliyorsunuzdur...

Öpücüğün gücünü küçümsemeyin

Öpüşmek partnerinizle aranızdaki samimiyeti kurmak için seçilebilecek en iyi yoldur. Almanya’da yapılan bir araştırmaya göre özellikle boyun kısmına kondurulan öpücükler, kadınların bağlanma güdüsünü harekete geçiren oksitosin hormonunun salgılanmasını sağlıyormuş. Ayrıca stres hormonu olarak bilinen kortizolün de daha az salgılanmasını sağlıyormuş. Her derde deva anlayacağınız.

Elleşin

İyi dinleyin beyler taktik veriyorum. Bu el muhabbetinin püf noktası kumaşın üstünden hamle yapmakmış. Yani aksiyon halindeyken partnerinizi tamamen soymayın özellikle alt çamaşırını hemen çıkarmakta acele etmeyin. İlginç ama birçok kadın bundan hoşlandığını belirtmiş. 

Oral olaylar

Oral sex bir kadının orgazm olmasının en kolay yoluymuş. Ana olaya geçmeden önce bu aşamada biraz kalmakta yarar var gibi görünüyor. Bu konuda taktik verip siteyi kapattırmak istemiyorum. Kafanıza göre takılın işte.

Misyoner faaliyetler

Oldukça sıkıcı bir pozisyon olduğu doğru. Fakat kadınların favori pozisyonlarından biriymiş. Bu durum yapılan birden fazla anketle de kanıtlanmış durumda. Örneğin Sexuel Medicine dergisinin yaptığı bir araştırmada kadınlar bu pozisyonda ortalama yedi dakika içerisinde mutlu sona ulaşıyormuş.

Kaynak : www.storia.me

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE