Çarşamba, 19 Eylül 2018
.
35
Aydın
.
GÜNDEM

Aydınlı Mehmet Hoca başarıdan başarıya koşuyor

Uyguladığı alternatif tedavi yöntemleriyle tüm dünya tarafından tanınan Aydınlı Mehmet Hoca başarıdan başarıya koşuyor. Dünyanın sayılı parapsikoloji uzmanı arasında yer alan Aydınlı Mehmet Hoca, Türkiye’den olduğu kadar yurt dışından da iş alıyor.
Aydınlı Mehmet Hoca başarıdan başarıya koşuyor

Son olarak İngiltere’de düzenlenecek bir sempozyuma katılması beklenen Aydınlı Mehmet Hoca’nın önümüzdeki günlerde İngiltere’ye gideceği bilgisine ulaşıldı. Uyguladığı alternatif tedavi yöntemleriyle felçlisinden ms hastasına, psikolojik travma vakalarından nörolojik rahatsızlıklara kadar birçok hastayı ayağa kaldıran Aydınlı Mehmet Hoca’nın gelen talebi karşılayamaz durumda olduğu, gelen hastaların aciliyetine göre en az 20 gün sonraya randevu verilebildiği öğrenildi.

Devlet tarafından özel izinle iş yaptığı konuşulan Aydınlı Mehmet Hoca’nın, Denizli, Bodrum ve Aydın’da olan şube sayısını diğer illerede açarak arttıracağı kaydedildi. Aynı zamanda parapsikolojiyle de ilgilenen Aydınlı Mehmet Hoca, Türkiye’de hayatta olan tek Havas alimi olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Dünyanın dört bir yanından Havas ilmiyle ilgilenen kişilere dersler veren Aydınlı Mehmet Hoca’nın aynı zamanda tanınmış bazı siyasilerinde hocası olduğu, geçmiş yıllarda Süleyman Demirel tarafından kendisine gönderilen özel davetle görüşme gerçekleştirdiği gelen bilgiler arasında.

Ünlü isimler akın ediyor

Haber muhabirimizin edindiği bilgiye göre Aydınlı Mehmet Hoca’ya gelenlerin arasında tanınmış isimler var. Sinema oyuncuları, bürokratlar ve siyasetçilerin zaman zaman Aydınlı Mehmet Hoca’yı ziyaret ettiği ve çeşitli konularda istişarelerde bulundukları öğrenildi.

Randevu almak imkansız

Aydınlı Mehmet Hoca’nın Denizli ve Bodrum ve Bozdoğan olmak üzere üç farklı şubesinin olduğu öğrenildi. Zamanının büyük çoğunluğunu Bozdoğan’da geçiren Mehmet Pala’yı ziyaret etmek için bir süre beklemek gerekiyor. Asistanları tarafından yönetilen çağrı merkezinde günde 250 ila 300 arası telefon alan Aydınlı Mehmet Hoca’yı ziyaret etmek isteyenlerin mutlaka önce randevu alması gerektiği söyleniyor.

 

 

 

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 1 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE