Pazartesi, 25 Mart 2019
.
21
Aydın
.
Güncel

UCUZ VE KALİTELİ İNŞAAT BARİYER SİSTEMLERİ

İnşaat bariyer sistemleri, inşaatlarda en yaygın olarak kullanılan sistem ağlarıdır. Bariyer sistemleri, inşaatların dış cephelerinde iş güvenliği sağlamak amacıyla üretilen materyallerdir.
UCUZ VE KALİTELİ İNŞAAT BARİYER SİSTEMLERİ

 

 

İnşaat bariyer sistemleri, inşaatlarda en yaygın olarak kullanılan sistem ağlarıdır. Bariyer sistemleri, inşaatların dış cephelerinde iş güvenliği sağlamak amacıyla üretilen materyallerdir. Tak çıkar yöntemiyle kolay kurulum ve montaj özelliğiyle oldukça ekonomiktir. Ekonomik olması sebebiyle de her inşaat alanında bulması zorunlu bir malzeme haline gelmiştir. İnşaat şantiyelerinde sıklıkla tercih edilen bir güvenlik sistemi haline gelmiştir. İnşaat bariyer sistemleri, yeni yapılan inşaat halindeki yapıların düşme tehlikesi olan alanlarını ve girilmesi yasak olan alanları güvenlik bölgesi haline getirmek amacıyla kullanılmaktadır. İnşaat alanlarında, insanların düşme tehlikesi barındığı yerlerde, şantiyelerde, yapı alanlarında ve hafriyat bulunan kazı alanlarında, köprülerde, fabrika alanlarının her bölgesinde, depolama tesislerinin girilmesi istenmeyen bölgelerinde kullanım alanları çeşitlilik göstermektedir. Kullanım çeşitliliği sayesinde her alana uyum sağlayan yapısı yönüyle de insan sağlığına zararlı olan hiçbir boya ve materyalden üretilmeyen inşaat bariyer sistemleri firmamızın Dilovası’ndaki üretim tesislerinde imal edilmektedir.

 

Çalışma sistemleriniz doğrultusunda, firmamızın iş güvenlik uzmanı ekipleri tarafından ölçü ve projeleri belirlenerek yapılan inşaat bariyer sistemlerinin imalatı, nakliyesi ve kurulumu yapılmaktadır. Ülke genelinde istediğiniz her yere teslimat yapılabilmektedir. Ayrıca yurt dışı inşaat alanlarında da Amerika ve Avrupa’ da bulunan firma ofislerimiz ayrıcalığı ile inşaat bariyer sistemleri temin etmeniz mümkündür. İnşaat bariyer sistemleri ile ilgili bilgi almak ve fiyatlar hakkındaki detaylara ulaşmak için size en yakın ofisimizle irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.

 

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE